Analýza vlasů cena

01
01
02
03
04
05
06

Analýza vlasů cena

Vlasová analýza

Vlasy by měly být kvůli přesným rozborům nebarvené. V případě barvených vlasů se doporučuje nechat je alespoň částečně odrůst (2 - 3 cm). •Dlouhé vlasy je třeba ustřihnout přímo u kůže a poté odstřihnout první 3 - 4 cm k analýze .
www.vlasovaanalyza.unas.cz/objednavka.html

Fórum zdraví.cz - Analýza stopových prvků z vlasů

takže vlasy prostříháváme z různých míst týlní krajiny, aby nebylo nic poznat. Vlasy posíláme k analýze do laboratoře v Polsku a do 5 týdnů nám chodí výsledek vyšetření s komentářem, který po vyhodnocení provádí MUDr.Jaroslav Orlík.
imunologie.forumzdravi.cz/clanek-189-analyza-stopovych-prvku-z-vlasu

Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance MUDr. Dalibora Ostrého, Kopřivnice, analýza prvků z vlasů, diagnostika z vlasů, vlasová diagnostika, cílená suplementace prvků a vitaminů. Význam analýzy prvků
dostry.cz iomol.htm

Beauty-deLuxe.cz - Kompletní proměna

NAvržení nového účesu a jeho realizace "kompletní proměna" - analýza vlasů - regenerace a oživení vlasů - ošetření konečků - mytí vlasů - barvení vlasů - účes, střih - styling Cena kompletního Balíčku je 4150 ,- kč
beauty-deluxe.cz/promena.html

Ceník služeb Homea

pro růst vlasů drobnými jehličkami vpravování výživných látek ke kořínkům vlasů analýza růstu vlasů , diagnostika padání vlasů Ceny jsou uvedeny v Kč, uvádíme cenu za jedno sezení. Zákroky jsou prováděny po předchozím objednání.
homea.cz/editor/filestore/File/Homea_cenik_sluzeb_2012.pdf

Produkty :: Analýza vlasů

. Orlík se analýzou prvků ve vlasech zabývá již řadu let. Ve své knize vysvětluje hlavní principy této metody a následných doporučení a popisuje praktické využití analýzy prvků ve vlasech. Knihu o analýze prvků ve vlasech Tajemství vlasů.
analyzavlasu.webnode.cz/produkty/

Trichologické vyšetření :: Salon-sandy

slabé, roztřepené, mastné vlasy. Diagnostika-analýza pleti,vlasů ultrazvukem a kamerou.. Cena vstupního vyšetření: 400,- Kč ( 1.kontrola zdarma).. Normální vlas Vlasový kořínek zdravého vlasu je plný, kyjovitého tvaru, jeho obrys je souměrný.
salon-sandy.webnode.cz/sluzby/trichologicke-vysetreni/

Fórum zdraví - Vlasy - péče o vlasy a pokožku hlavy

Péče o vlasy , Vlasy - péče o vlasy a pokožku hlavy, X Rozhovor o vlasech a analýze vlasů s provozovatelkou laboratoře APEX v Brně - Lesné, paní Jaroslavou Zemánkovou, soudní znalkyní v oboru trichologie.
forumzdravi.cz/indexvzhled/vlasy/11-peceo-vlasy/39-vlasy-pece-o-vlasy-a

Ceník služeb

Komplexní vyšetření před laserovou operací (v případě operace bude odečteno z ceny výkonu) 1 000,-Kč. (léčba metodou individualizované ablace pomocí wave front analýzy). *Cena je závislá na množství aplikované látky
ocnicentrumova.cz/index.php/cenik

Kadeřnictví, !Firma

snižuje lámavost vlasů vlasy jsou poddajnější bez zatížení pro všechny typy vlasů Služba pečující melír = aplikace blond melíru a speciální hydratační masky, mytí vlasů s regenerací, střih vlasů a foukaná vlasů . Cena celého úkonu je 650 Kč
www.studiomatrixtrebic.cz/sluzby/kadernictvi